VALSTS/PAŠVALDĪBA

2023./2024. m.g. Valsts/pašvaldības piešķirtais līdzfinansējums skolēnu ēdināšanai (1.- 4. klase) - 3.09 EUR/dienā .

VALMIERAS NOVADA PAŠVALDĪBA

Valmieras pilsētas pašvaldība piešķir atlaides daudzbērnu ģimeņu bērniem, daļējai pusdienu maksas segšanai, vecākiem jāgriežas pašvaldībā ar iesniegumu, kā arī katru mēnesi jāiesniedz atbilstoši dokumenti.

Valmieras pilsētas pašvaldība piešķir ēdināšanas atlaides pabalstus bērniem ar invaliditāti, vecākiem jāgriežas pašvaldībā ar iesniegumu. , tālāk saņemot norādījumus.

Par visu veidu atlaižu piešķiršanu, bērnu ar sppeciālām vajadzībām, daudzbērnu ģimeņu vecākiem, jāvēršas ar iesniegumu pašvaldības sociālajā dienestā, lai saņemtu atbildi.

RĪGAS NOVADA PAŠVALDĪBA

Rīgas pašvaldības piešķirtais līdzmaksājums edināšai, iikvienam pirmsskolēnam eur 2.15 dienā, bērniem ar speciālām vajadzībām eur 4.30 dienā)

Ja pirmsskolas izglītojamajam ir piešķirts DEAK atzinums, par asistenta nepeciešamību pii iestādē, bet bērns vēl nav sasniedzis 5. gadu vecumu, kad Valsts piesķir asistentu, Rīgas pašvaldība apmaksā asistentu lidz 5 gadu vecuma sasniegšanai.

Izglītības iestādē izglītojamo ēdienkarte tiek sastādīta ievērojot ēdināšanas noteikumos paredzētās nedēļas normas. Tā tiek sabalansēta atbilstoši izglītojamā vecumam. Ēdienkartē atbilstoši normām ir ierobežots cukura un sāls patēriņš. Ēdiens tiek gatavots izmantojot pēc iespējas vairāk ekoloģiski audzētus produktus. Ja izglītojamam ir ārsta apstiprināta diagnoze (piemēram, celiakija, cukura diabēts, pārtikas alerģija vai nepanesība), kuras dēļ nepieciešama uztura korekcija, izglītojamam tiek nodrošināta atbilstoša ēdināšana saskaņā ar ārstniecības personas (jāiesniedz ārsta izdota izziņa) rakstiskiem norādījumiem. Līdz ar to, vecākam ir jāinformē izglītības iestādes vadība un personāls, ka izglītojamam ir nepanesamība uz atsevišķiem produktiem un izglītības iestāde nodrošinās ēdienu, kas nekaitē izglītojamā veselībai. 

Piedalāmies programmā “Piens un augļi skolai”. Šī ir iespēja bērniem bez maksas trīs reizes mācību nedēļā saņemt gan piena produktus, gan augļus un dārzeņus. Skolai ir noslēgti līgumi par produktu piegādi VALMIERĀ :  SKOLAS AUGLIS - ZS "VECCEPĻI", Rīgā ZS "ROZETES", SKOLAS PIENS - AS "Straupes piens".

Izmaksas VALMIERĀ : 

pirmsskola: Brokastis eur 1.20, Pusdienas eur 2.20, launags eur 1.20

pamatskola: Brokastis eur 1.20, Pusdienas eur 3.20, launags eur 1.20


ĒDIENKARTES / KALKULĀCIJAS

Lai redzētu dienas ēdienkarti, lūdzu atver PDF failu, sev interesējošam datumam.                 

1.septembra svētku zupa , visai VALMIERAS ZAĻĀS SKOLAS saimei
                                 
                                               

                                                                                                            LABU APETĪTI!