Valsts/pašvaldības piešķirtais līdzfinansējums skolēnu ēdināšanai (1.- 4. klase) - 3.09 EUR/dienā .
Valmieras pilsētas pašvaldība piešķir atlaides daudzbērnu ģimeņu bērniem, daļējai pusdienu maksas segšanai, vecākiem jāgriežas pašvaldībā ar iesniegumu, kā arī katru mēnesi jāiesniedz atbilstosi dokumenti.
Valmieras pilsētas pašvaldība piešķir ēdināšanas atlaides pabalstus bērniem ar invaliditāti, vecākiem jāgriežas pašvaldībā ar iesniegumu. , tālāk saņemot norādījumus.

Par visu veidu atlaižu piešķiršanu, bērnu vecākiem, jāvēršas ar iesniegumu pašvaldības sociālajā dienestā, lai saņemtu atbildi.

Izglītības iestādē izglītojamo ēdienkarte tiek sastādīta ievērojot ēdināšanas noteikumos paredzētās nedēļas normas. Tā tiek sabalansēta atbilstoši izglītojamā vecumam. Ēdienkartē atbilstoši normām ir ierobežots cukura un sāls patēriņš. Ēdiens tiek gatavots izmantojot pēc iespējas vairāk ekoloģiski audzētus produktus. Ja izglītojamam ir ārsta apstiprināta diagnoze (piemēram, celiakija, cukura diabēts, pārtikas alerģija vai nepanesība), kuras dēļ nepieciešama uztura korekcija, izglītojamam tiek nodrošināta atbilstoša ēdināšana saskaņā ar ārstniecības personas (jāiesniedz ārsta izdota izziņa) rakstiskiem norādījumiem. Līdz ar to, vecākam ir jāinformē izglītības iestādes vadība un personāls, ka izglītojamam ir nepanesamība uz atsevišķiem produktiem un izglītības iestāde nodrošinās ēdienu, kas nekaitē izglītojamā veselībai. 

Piedalāmies programmā “Piens un augļi skolai”. Šī ir iespēja bērniem bez maksas trīs reizes mācību nedēļā saņemt gan piena produktus, gan augļus un dārzeņus. Skolai ir noslēgti līgumi par produktu piegādi VALMIERĀ :  SKOLAS AUGLIS - ZS "VECCEPĻI", SKOLAS PIENS - AS "Straupes piens".

Izmaksas VALMIERĀ : 

pirmsskola: Brokastis eur 1.00, Pusdienas eur 2.00, launags eur 1.00

skola: Sākot ar 01.11.2023: Brokastis eur 1.20, Pusdienas eur 3.20, launags eur 1.20


ĒDIENKARTES / KALKULĀCIJAS

Lai redzētu dienas ēdienkarti, lūdzu atver PDF failu, sev interesējošam datumam. 

1.septembra svētku zupa , visai VALMIERAS ZAĻĀS SKOLAS saimei                               
                               

                                                                                                            LABU APETĪTI!