Valmieras Zaļā skola
E-pasts: [email protected]         
Facebook lapa: https://www.facebook.com/zalaskolavalmiera                                        

Pirmsskola Strazdu ielā 2

Atrodamies gandrīz pašā Valmieras centrā, blakus Jaunatnes centram Vinda. Skaistā ēkā, kuras īpašnieki ir Valmieras Svētā Sīmaņa evaņģēliski luteriskā draudze. Ēkā arī iepriekš mājojusi skola. Skolas teritorijā ir skaists parks, ar plašu zālāju, augļu un ogu dārzu un siltumnīcu. Ir lielas iespējas daudz laika pavadīt ārā svaigā gaisā, iežogotā teritorijā, apgūstot dzīvei un sadzīvei nepieciešamās prasmes.

Pamatskola Baltakmeņu muižā

1 ha zeme, īpašums divos līmeņos. Augšējā līmenī divas ēkas, no kurām vienā pamatskola / viesu nams, otrā ēkā paredzēts SENSORAIS NAMIŅŠ / bērnu rotaļu telpa / attīstības centriņš, kurā šobrīd darbojas SKOLAS atbalsta personāls! Īpašums robežojas ar Viduslaiku Baltās pils drupām. Pie pašiem pils mūriem veidosies MINI ZOO.  Zemākajā līmenī upīte, dīķis un aiz kaimiņu mājas, kas "Mujānu kultūras centrs", atrodas ezers. Pie dīķa savu mājvietu jau bites atradušas.  

Vēl ļoti daudz darba, līdz pavisam gatavam. Lai top!

Pieseko mums: