Valmieras Zaļā skola
                                                                                               

Pirmsskola Strazdu ielā 2

Atrodamies gandrīz pašā Valmieras centrā, blakus Jaunatnes centram Vinda. Skaistā ēka, kuras īpašnieki ir Valmieras Svētā Sīmaņa evaņģēliski luteriskā draudze. Ēkā arī iepriekš mājojusi skola. Skolas teritorijā ir skaists parks, ar plašu zālāju, augļu un ogu dārzu un siltumnīcu. Ir lielas iespējas daudz laika pavadīt ārā svaigā gaisā, iežogotā teritorijā, apgūstot dzīvei un sadzīvei nepieciešamās prasmes.

Pamatskola Baltakmeņu muižā

1 ha zeme, īpašums divos līmeņos. Augšējā līmenī divas ēkas, no kurām vienā pamatskola / viesu nams, otrā ēkā paredzēts SENSORAIS NAMIŅŠ / bērnu rotaļu telpa / attīstības centriņš. Īpašums robežojas ar Viduslaiku Baltās pils drupām. Pie pašiem pils mūriem veidojas MINI ZOO. Trušu jaunkundze jau dzīvojas, kā pirmā iemītniece. Vēl mājokli gaida ponijs Tedijs Tuks, kurš šobrīd apgūst labas manieres, terapijas suņu pavadībā, mājās. Zemākajā līmenī upīte, dīķis un aiz kaimiņu mājas, kas "Mujānu kultūras centrs", atrodas ezers. Pie dīķa savu mājvietu jau bites atradušas.  

Vēl ļoti daudz darba, līdz pavisam gatavam. Lai top!

Pieseko mums: