ATBALSTĪTĀJI, kuriem sakām MILZĪGU paldies

Biedrības rekvizīti:

Biedrība "Sporta un izglītības centrs ZAĻĀ SKOLA"

Reģistrācijas nr. 40008212207

Adrese: Kārļa Baumaņa iela 1, Valmiera, LV4201

Banka: SWEDBANKA

Konta Nr. LV81HABA0551036943143

ATBALSTĪTĀJI

Pirmais PALDIES Marutai Voitkus Lūkinai, kura ir ļāvusi mums būt , savā zaļajā namiņā, pašā Valmieras centrā, upes Gaujas krastā .

Otrais lielais PALDIES Lazdiņas privātās pamatskolas "Punktiņš" direktorei Lindai Ozolai , ka noticēji mūsu trakajai  idejai, paņēmi mūs savā paspārnē un patiesībā visus šos gadus atbalstīji, balstīji, stutēji, visādi līdzēji un palīdzēji  un turpini to darīt!

Trešais lielais PALDIES visiem vecākiem, kuri krīt un ceļās , lai skoliņa būtu, ja ne mēs,,, Jūs , skoliņas visticamāk nebūtu.

Paldies pašvaldībām, kurām mēs esam SAVĒJIE :

Siguldas novads PALDIES

Mārupes novads PALDIES

Babītes novads PALDIES

Rīgas pilsētas pašvaldība PALDIES

Ķekavas novads PALDIES

Ozolnieku novads PALDIES

Burtnieku novads PALDIES

Valmieras pilsētas pašvaldība PALDIES

SIA AKCEPTORSK , personīgs paldies Kristīnei un Leonīdam

SIA Honest rent, personīgs paldies Mārim

Nodarbinātības Valsts aģentūra, Valmieras nodaļa

Paldies arī visiem pārējiem, kuri ir kādā veidā līdzējuši...

PALDIES & PALDIES & PALDIES

Nākotnes ieceres:

Turpināt iesākto, arvien jaunā kvalitātē

Kā mūs vari atbalstīt...

Vecāku veidotajai Biedrībai ir piešķirts Sabiedriskā labuma statuss, tādējādi ziedojot Biedrībai, ir iespējamas nodokļu atlaides.

INFORMATĪVI:

uzzināt, izzināt un padot tālāk informāciju par skoliņu, kura atbilst īstenībai.

FINANSIĀLI:

atbalstot dažādus projektus, piemēram , materiālu iegāde, vai vides pieejamības uzlabošana Iekļaujošās izglītības (bērnu ar īpašajām vajadzībām integrēšana pamatizglītības programmu apguvē) nodrošināšanas uzlabošanai.