Mūsu darbs ir atzinīgi novērtēts

18. - 24. septembris Eiropas Mobilitātes nedēļa, 22. septembris Diena bez auto

Šonedēļ Eiropā atzīmē Mobilitātes nedēļu. Tās laikā cilvēki tiek rosināti pārvietoties videi draudzīgi, izvēlēties velosipēdu, iet kājām vai vismaz braukt kopā.
Ir cilvēki, kuru ikdiena ir pārvietoties ar velosipēdu. Viens no viņiem, Teo krusttēvs Renārs, šodien viesojās pie VALMIERAS ZAĻĀ SKOLA pirmsskolēniem. Raisoties sarunām, bērni izteica idejas, kāpēc ir labi braukt ar velosipēdu. Tostarp izskanēja doma, ka tā ir draudzīgi dabai. Nav jābūvē lieli stāvlaukumi, jo velosipēds aizņem mazāk vietas.
Velosipēds ir kā draugs – uzticīgs, iedvesmojošs un palīdzošs. Ar to kopā pavadīts labs un interesants laiks. Lai ilgstoši varētu būt kopā ar savu draugu un nebūtu jāiegādājas jauns, Renārs dalījās savās zināšanās, kā rūpēties par to.
Pirmsskolēni bija patiesi ieinteresēti, jo iepazinām ne tikai labu velobraucēju, prasmīgu velosipēdu labotāju un konstruktoru, bet arī lielisku stāstnieku un īstenu velo draugu.


Projekts  "No atkritumiem uz resursiem"

Privātā pamatskola VALMIERAS ZAĻĀ SKOLA no 2023. gada līdz 2028.gadam piedalās projekta "No atkritumiem uz resursiem" īstenošanā. Tā mērķis ir samazināt atkritumu daudzumu, ieviešot jaunus materiālu aprites pasākumus un samazinot ekonomikas ietekmi uz vidi un oglekļa pēdas nospiedumu.
No 17. līdz 18. augustam Salacgrīvas vidusskolā mūsu skolas Ekoskolu koordinatores piedalījās seminārā par projekta nepieciešamību un īstenošanas procesu.
Lai mums visiem kopā  izdodas sasniegt mērķi un aprites ekonomika kļūst par ikdienu skolā, ģimenēs un visā sabiedrībā!