Izglītības iestādē izglītojamo ēdienkarte tiek sastādīta ievērojot ēdināšanas noteikumos paredzētās nedēļas normas. Tā tiek sabalansēta atbilstoši izglītojamā vecumam. Ēdienkartē atbilstoši normām ir ierobežots cukura un sāls patēriņš. Ēdiens tiek gatavots izmantojot pēc iespējas vairāk ekoloģiski audzētus produktus. Ja izglītojamam ir ārsta apstiprināta diagnoze (piemēram, celiakija, cukura diabēts, pārtikas alerģija vai nepanesība), kuras dēļ nepieciešama uztura korekcija, izglītojamam tiek nodrošināta atbilstoša ēdināšana saskaņā ar ārstniecības personas (jāiesniedz ārsta izdota izziņa) rakstiskiem norādījumiem. Līdz ar to, vecākam ir jāinformē izglītības iestādes vadība un personāls, ka izglītojamam ir nepanesamība uz atsevišķiem produktiem un izglītības iestāde nodrošinās ēdienu, kas nekaitē izglītojamā veselībai. 

Piedalāmies programmā “Piens un augļi skolai”. Šī ir iespēja bērniem bez maksas trīs reizes mācību nedēļā saņemt gan piena produktus, gan augļus un dārzeņus. Skolai ir noslēgti līgumi par produktu piegādi:  SKOLAS AUGLIS - ZS "Svitkas", SKOLAS PIENS - AS "Straupes piens".


                                              
20 ēdieni un receptes saldākam miegam. Ko ēst vakariņās, lai ...
                                         ĒDINĀŠANAS IZMAKSAS

PIRMSSKOLA:

Brokastis   EUR 1.00 

Pusdienas EUR 1.50

Launags    EUR 1.00

PAMATSKOLA:

Brokastis   EUR 1.00

Pusdienas EUR 2.30

Launags   EUR  1.00

Pamatojoties uz 2012.gada 13.marta Ministru kabineta noteikumiem Nr.172 “Noteikumi par uztura normām izglītības iestāžu izglītojamiem, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem un ārstniecības iestāžu pacientiem” ar kuriem variet iepazīties šeit                        Ar uzturvērtību tabulām variet iepazīties šeit                         

NEDĒĻAS ĒDIENKARTE no 10. līdz 14. janvārim

NEDĒĻAS DIENA un ĒDIENREIZE PIRMDIENA 10.JANVĀRIS OTRDIENA 11.JANVĀRIS TREŠDIENA 12.JANVĀRIS CETURTDIENA 13.JANVĀRIS PIEKTDIENA 14.JANVĀRIS
BROKASTIS Rīsu pārslu biezputra (A01, A07) Sviestmaize ar vistas gaļas ruleti (A01, A07)
Tēja
Karašas sviestmaize ar sieru (A01, A07) Sviestmaize ar svaigu gurķi (A01, A07)
Tēja
Mannas biezputra ar ievārījumu (A01, A07) Sviestmaize ar desu (A01, A07)
Tēja
Auzu pārslu biezputra ar ievarījumu (A01, A07) Sviestmaize ar kausēto sieru (A01, A07) Kakao (A07) Miežu pārslu biezputra (A01, A07) Sviestmaize ar olu (A01, A07, A03)
Tēja
PUSDIENAS Svaigu kāpostu zupa Saldskābmaize (A01) Biezpiena sacepums ar ķīseli (A07) Plovs Rupjmaize (A01) Marinētas bietes
Kefīrs (A07)
Rasoļņiks (A01) Rupjmaize (A01)
Biezais ķīselis ar pienu (A07)
Vārīti kartupeļi Zivs (A04) Krējuma mērce (A07) Ķīnas kāposts ar gurķi Sakņu sautējums (A01) Saldskābmaize (A01)
Skābs krējums (A07)
LAUNAGS Putraimu biezputra ar cūkgaļu (A01, A07)
Sulas dzēriens
Piena - klimpu zupa (A07, A01) Sviestmaize ar sieru (A01, A07) Sviestmaize ar sieru (A01, A07) Makaroni ar malto gaļu (A01) Pankūkas ar ievārījumu (A01, A07) Sulas dzēriens Smalkmaizīte (A07)
Auglis Sulas dzēriens

Apstiprināta ēdienkarte (oriģināls) un alergēnu saraksts atrodas pie ziņojumu dēļa skolā (2.st.) un pirmsskolā 

Alergēnu kodu apraksts.

Valsts piešķirtais līdzfinansējums skolēnu ēdināšanai (1.- 4. klase) - 1.42 EUR/dienā .
Valmieras pilsētas pašvaldība piešķir atlaides daudzbērnu ģimeņu bērniem, 30% (daļējai pusdienu maksas segšanai.)
Valmieras pilsētas pašvaldība piešķir pabalstus bērniem ar invaliditāti, 100% ēdināšanas maksas segšanai. 

Kocēnu novada pašvaldība, bērnam ar invaliditāti, piešķir 100% ēdināšanas atlaidi. Burtnieku novada pašvaldība, bēnriem piešķir atlaides ēdināšanas pakalpojumam.

Par visu atlaižu piešķiršanu, bērnu vecākiem, jāvēršas ar iesniegumu pašvaldības sociālajā dienestā, lai saņemtu atlaidi.