Izglītības iestādē izglītojamo ēdienkarte tiek sastādīta ievērojot ēdināšanas noteikumos paredzētās nedēļas normas. Tā tiek sabalansēta atbilstoši izglītojamā vecumam. Ēdienkartē atbilstoši normām ir ierobežots cukura un sāls patēriņš. Ēdiens tiek gatavots izmantojot pēc iespējas vairāk ekoloģiski audzētus produktus. Ja izglītojamam ir ārsta apstiprināta diagnoze (piemēram, celiakija, cukura diabēts, pārtikas alerģija vai nepanesība), kuras dēļ nepieciešama uztura korekcija, izglītojamam tiek nodrošināta atbilstoša ēdināšana saskaņā ar ārstniecības personas (jāiesniedz ārsta izdota izziņa) rakstiskiem norādījumiem. Līdz ar to, vecākam ir jāinformē izglītības iestādes vadība un personāls, ka izglītojamam ir nepanesamība uz atsevišķiem produktiem un izglītības iestāde nodrošinās ēdienu, kas nekaitē izglītojamā veselībai.

Piedalāmies programmā “Piens un augļi skolai”. Šī ir iespēja bērniem bez maksas trīs reizes mācību nedēļā saņemt gan piena produktus, gan augļus un dārzeņus. Skolai ir noslēgti līgumi par produktu piegādi:  SKOLAS AUGLIS - ZS "VECCEPĻI", SKOLAS PIENS - AS "Straupes piens".

Valsts piešķirtais līdzfinansējums skolēnu ēdināšanai (1.- 4. klase) - _______ EUR/dienā .(VĒL NAV NOSLĒGTS LĪGUMS AR PAŠVALDĪBU)
Valmieras pilsētas pašvaldība VAIRS nepiešķir atlaides daudzbērnu ģimeņu bērniem, 30% (daļējai pusdienu maksas segšanai.)
Valmieras pilsētas pašvaldība VAIRS nepiešķir pabalstus bērniem ar invaliditāti, 100% ēdināšanas maksas segšanai. Iespējams, ka 2022.gada decembra mēnesī, atkārtoti tiks lemts par šo jautājumu un vecākiem būs iespēja saņemt atbalstu savu, īpašo bērnu ikdienas ēdināšanas pakalpojuma saņemšanai bez maksas, skolā.

Par visu atlaižu piešķiršanu, bērnu vecākiem, jāvēršas ar iesniegumu pašvaldības sociālajā dienestā, lai saņemtu atbildi.

20 ēdieni un receptes saldākam miegam. Ko ēst vakariņās, lai ...
ĒDINĀŠANAS IZMAKSAS PIRMSSKOLĀ:

Brokastis   EUR 1.00

Pusdienas EUR 2.00

Launags    EUR 1.00

ĒDINĀŠANAS IZMAKSAS PAMATSKOLĀ:

Brokastis   EUR 1.00

Pusdienas EUR 2.80

Launags   EUR  1.00

Pamatojoties uz 2012.gada 13.marta Ministru kabineta noteikumiem Nr.172 “Noteikumi par uztura normām izglītības iestāžu izglītojamiem, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem un ārstniecības iestāžu pacientiem” ar kuriem variet iepazīties šeit

NEDĒĻAS ĒDIENKARTE

28.11.2022 - 02.12.2022

NEDĒĻAS DIENA un ĒDIENREIZE PIRMDIENA 28.NOVEMBRIS OTRDIENA, 29.NOVEMBRIS TREŠDIENA, 30.NOVEMBRIS CETURTDIENA, 1.DECEMBRIS PIEKTDIENA 2.DECEMBRIS
BROKASTIS Biezpiens ar krējumu(A07) Piena cīsiņš Saldskābmaize ar sviestu Kumelīšu tēja Auzu pārslu  biezputra ar ievārījumu (A01, A07) Graudu maize ar sviestu un svaigu gurķi (A01, A07) Augļu tēja Rīsu pārslu biezputra ar ievārījumu (A01, A07) Graudu maize ar sviestu un  sieru (A01, A07) Kakao Mannā biezputra ar ievārījumu (A01,A07) Graudu maize ar sviestu un desu (A01,A03) Kafijas dzēriens Dārzeņu rosols(A01,A07) Saldskābmaize ar sviestu Liepziedu-kumelīšu tēja
PUSDIENAS Vārīti griķi (A01) Cūkgaļas gulašs(A01) Svaigu kāpostu salāti ar eļļu. Sulas dzēriens Kefīrs (A07) Biešu zupa ar cūkgaļu (A01) Skābs krējums (A07) Rupjmaize (A01)
 Sulas ķīselis ar biezpiena krēmu (A07)
Vārīti kartupeļi Krējuma mērce  (A07)
 Cepta zivs fileja(A01,A04) Burkānu salāti Sulas dzēriens Kefīrs (A07)
Pupiņu zupa Skābs krējums (A07) Rupjmaize (A01) Uzpūtenis ar pienu (A07) Dārzeņu sautējums Skābs krējums(A07) Sulas dzēriens Kefīrs (A07)
LAUNAGS Sviestmaize ar tomātu (A01,A07) Kukurūzu pārslas ar pienu (A01,A07) Kartupeļu pankūkas Skābs krējums (A07)
 Sulas dzēriens
 Sulas dzēriens

KALKULĀCIJA  28.11.2022.pdf

KALKULĀCIJA  29.11.2022.pdf

KALKULĀCIJA   30.11.2022.pdf
KALKULĀCIJA  01.12.2022.pdf

KALKULĀCIJA   02.12.2022.pdf

Apstiprināta ēdienkarte (oriģināls) un alergēnu saraksts atrodas pie ziņojumu dēļiem pirmsskolas un skolas telpās (1. un 2. stāvs).

Alergēnu kodu apraksts