Izglītības iestādē izglītojamo ēdienkarte tiek sastādīta ievērojot ēdināšanas noteikumos paredzētās nedēļas normas. Tā tiek sabalansēta atbilstoši izglītojamā vecumam. Ēdienkartē atbilstoši normām ir ierobežots cukura un sāls patēriņš. Ēdiens tiek gatavots izmantojot pēc iespējas vairāk ekoloģiski audzētus produktus. Ja izglītojamam ir ārsta apstiprināta diagnoze (piemēram, celiakija, cukura diabēts, pārtikas alerģija vai nepanesība), kuras dēļ nepieciešama uztura korekcija, izglītojamam tiek nodrošināta atbilstoša ēdināšana saskaņā ar ārstniecības personas (jāiesniedz ārsta izdota izziņa) rakstiskiem norādījumiem. Līdz ar to, vecākam ir jāinformē izglītības iestādes vadība un personāls, ka izglītojamam ir nepanesamība uz atsevišķiem produktiem un izglītības iestāde nodrošinās ēdienu, kas nekaitē izglītojamā veselībai.

Piedalāmies programmā “Piens un augļi skolai”. Šī ir iespēja bērniem bez maksas trīs reizes mācību nedēļā saņemt gan piena produktus, gan augļus un dārzeņus. Skolai ir noslēgti līgumi par produktu piegādi:  SKOLAS AUGLIS - ZS "Svitkas", SKOLAS PIENS - AS "Straupes piens".

20 ēdieni un receptes saldākam miegam. Ko ēst vakariņās, lai ...
                                         ĒDINĀŠANAS IZMAKSAS

PIRMSSKOLA:

Brokastis   EUR 1.00

Pusdienas EUR 1.50

Launags    EUR 1.00

PAMATSKOLA:

Brokastis   EUR 1.00

Pusdienas EUR 2.30

Launags   EUR  1.00

Pamatojoties uz 2012.gada 13.marta Ministru kabineta noteikumiem Nr.172 “Noteikumi par uztura normām izglītības iestāžu izglītojamiem, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem un ārstniecības iestāžu pacientiem” ar kuriem variet iepazīties šeit                           Ar uzturvērtību tabulām variet iepazīties šeit

NEDĒĻAS ĒDIENKARTE NO 26. LĪDZ 30. APRĪLIM

NEDĒĻAS    DIENA ĒDIENREIZE PIRMDIENA, 26. APRĪLIS OTRDIENA, 27. APRĪLIS TREŠDIENA, 28. APRĪLIS CETURTDIENA, 29. APRĪLIS PIEKTDIENA, 30. APRĪLIS
BROKASTIS Sviestmaize ar desu (A01, A07, A03) Sviestmaize ar tomātu (A01, A07) Tēja Olu kultenis (A07, A03) Tēja Auzu pārslu biezputra ar sviestu (A01, A07) Sviestmaize ar pastēti (A01, A03, A07) Rīsu pārslu biezputra (A01, A07) Sviestmaize ar desu (A)1, A07, A03) Mannas biezputra ar ievārījumu (A01, A07) Sviestmaize ar gurķi (A01, A07)
PUSDIENAS Šķelto zirņu zupa (A01) Skābs krējums (A07) Rupjmaize (A01) Uzpūtenis ar pienu (A01, A07) Vārīti kartupeļi Vistas gaļas mērce (A01, A07) Svaigu dārzeņu salāti
Sulas dzēriens
Rasoļņiks (A01) Rupjmaize (A01) Rīsu krēms ar zemeņu mērci (A07) Vārīti griķi Cūkgaļas gulašs (A01, A07) Kāpostu – tomātu salāti Saldskābmaize (A01)
Citronu dzēriens
Svaigu kāpostu borščs (A01) Skābs krējums (A07) Saldskābmaize (A01) Sulas ķīselis ar biezpienu, rozīnēm (A01, A07)
LAUNAGS Rīsu pārslu zupa (A01, A07) Sviestmaize ar konservu (A01, A03) Piena makaronu zupa (A01, A07) Sviestmaize ar sieru (A01, A07) Putraimu biezputra ar sviestu (A01, A07) Sviestmaize (A01, A07) Tēja Cepti kartupeļi Biezpiens ar gurķi, skābu krējumu (A07) Tēja Rasols (A07) Sviestmaize (A01)
Piens (A07)

Apstiprināta ēdienkarte (oriģināls) un alergēnu saraksts atrodas pie ziņojumu dēļa skolā (2.st.) un pirmsskolā.

Alergēnu kodu apraksts.

Valsts piešķirtais līdzfinansējums skolēnu ēdināšanai (1.- 4. klase) - 1.42 EUR/dienā .
Valmieras pilsētas pašvaldība piešķir atlaides daudzbērnu ģimeņu bērniem, 30% (daļējai pusdienu maksas segšanai.)
Valmieras pilsētas pašvaldība piešķir pabalstus bērniem ar invaliditāti, 100% ēdināšanas maksas segšanai.

Kocēnu novada pašvaldība, bērnam ar invaliditāti, piešķir 100% ēdināšanas atlaidi. Burtnieku novada pašvaldība, bēnriem piešķir atlaides ēdināšanas pakalpojumam.

Par visu atlaižu piešķiršanu, bērnu vecākiem, jāvēršas ar iesniegumu pašvaldības sociālajā dienestā, lai saņemtu atlaidi.