Izglītības iestādē izglītojamo ēdienkarte tiek sastādīta ievērojot ēdināšanas noteikumos paredzētās nedēļas normas. Tā tiek sabalansēta atbilstoši izglītojamā vecumam. Ēdienkartē atbilstoši normām ir ierobežots cukura un sāls patēriņš. Ēdiens tiek gatavots izmantojot pēc iespējas vairāk ekoloģiski audzētus produktus. Ja izglītojamam ir ārsta apstiprināta diagnoze (piemēram, celiakija, cukura diabēts, pārtikas alerģija vai nepanesība), kuras dēļ nepieciešama uztura korekcija, izglītojamam tiek nodrošināta atbilstoša ēdināšana saskaņā ar ārstniecības personas (jāiesniedz ārsta izdota izziņa) rakstiskiem norādījumiem. Līdz ar to, vecākam ir jāinformē izglītības iestādes vadība un personāls, ka izglītojamam ir nepanesamība uz atsevišķiem produktiem un izglītības iestāde nodrošinās ēdienu, kas nekaitē izglītojamā veselībai.

Piedalāmies programmā “Piens un augļi skolai”. Šī ir iespēja bērniem bez maksas trīs reizes mācību nedēļā saņemt gan piena produktus, gan augļus un dārzeņus. Skolai ir noslēgti līgumi par produktu piegādi:  SKOLAS AUGLIS - ZS "Svitkas", SKOLAS PIENS - AS "Straupes piens".

20 ēdieni un receptes saldākam miegam. Ko ēst vakariņās, lai ...
                                         ĒDINĀŠANAS IZMAKSAS

PIRMSSKOLA:

Brokastis   EUR 1.00

Pusdienas EUR 1.50

Launags    EUR 1.00

PAMATSKOLA:

Brokastis   EUR 1.00

Pusdienas EUR 2.30

Launags   EUR  1.00

Pamatojoties uz 2012.gada 13.marta Ministru kabineta noteikumiem Nr.172 “Noteikumi par uztura normām izglītības iestāžu izglītojamiem, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem un ārstniecības iestāžu pacientiem” ar kuriem variet iepazīties šeit                        Ar uzturvērtību tabulām variet iepazīties šeit

NEDĒĻAS ĒDIENKARTE NO 4. LĪDZ 8. OKTOBRIM
NEDĒĻAS    DIENA      / ĒDIENREIZE PIRMDIENA, 4.OKTOBRIS OTRDIENA, 5.OKTOBRIS TREŠDIENA, 6.OKTOBRIS CETURTDIENA, 7.OKTOBRIS PIEKTDIENA, 8.OKTOBRIS
BROKASTIS Rīsu pārslu biezputra ar ievārījumu (A01, A07) Sviestmaize ar tomātu (A01, A07) Tēja Mannas biezputra ar ievārījumu (A01, A07) Sviestmaize ar vistas gaļas ruleti (A01, A07, A03)
Kakao (A07)
Auzu pārslu biezputra ar sviestu (A01, A07) Sviestmaize ar kakao sviestu (A01, A07)
Tēja
Miežu pārslu biezputra ar ievārījumu (A01, A07) Sviestmaize ar gurķi (A01, A07) Tēja Karstmaize (A01) Rīsu pārslu biezzupa (A01, A07)
PUSDIENAS Kartupeļu – pupiņu zupa (A01) Skābs krējums (A07)
Ābolu ķīselis ar pienu (A01, A07) Rupjmaize (A01)
Vārīti griķi Cepta zivs (A01, A03) Krējuma mērce (A07) Dārzeņu salāti
Kefīrs (A07)
Rasoļņiks (A01, A03) Saldskābmaize (A01) Rupjmaizes ķīselis ar putukrējumu (A01, A07) Sakņu sautējums Rupjmaize (A01) Biezpiena pončiki (A01, A07)
Sulas dzēriens vai Kefīrs (A07)
Šķelto zirņu zupa (A01, A07) Saldskābmaize (A01)
Sulas ķīselis ar mannas biezputru (A01, A07)
LAUNAGS Varīti kartupeļi Maltās gaļas mērce (A01, A07) Tēja Piena – grūbu zupa (A01, A07) Sviestmaize ar desu (A01, A07) Miežu pārslu biezputra ar ceptu cūkgaļu (A01, A07) Sulas dzēriens Smalkmaizītes (A01)
Piens (A07)
Rasols (A07) Sviestmaize (A01, A07)
Tēja

Apstiprināta ēdienkarte (oriģināls) un alergēnu saraksts atrodas pie ziņojumu dēļa skolā (2.st.) un pirmsskolā.

Alergēnu kodu apraksts.

Valsts piešķirtais līdzfinansējums skolēnu ēdināšanai (1.- 4. klase) - 1.42 EUR/dienā .
Valmieras pilsētas pašvaldība piešķir atlaides daudzbērnu ģimeņu bērniem, 30% (daļējai pusdienu maksas segšanai.)
Valmieras pilsētas pašvaldība piešķir pabalstus bērniem ar invaliditāti, 100% ēdināšanas maksas segšanai.

Kocēnu novada pašvaldība, bērnam ar invaliditāti, piešķir 100% ēdināšanas atlaidi. Burtnieku novada pašvaldība, bēnriem piešķir atlaides ēdināšanas pakalpojumam.

Par visu atlaižu piešķiršanu, bērnu vecākiem, jāvēršas ar iesniegumu pašvaldības sociālajā dienestā, lai saņemtu atlaidi.