Izglītības iestādē izglītojamo ēdienkarte tiek sastādīta ievērojot ēdināšanas noteikumos paredzētās nedēļas normas. Tā tiek sabalansēta atbilstoši izglītojamā vecumam. Ēdienkartē atbilstoši normām ir ierobežots cukura un sāls patēriņš. Ēdiens tiek gatavots izmantojot pēc iespējas vairāk ekoloģiski audzētus produktus. Ja izglītojamam ir ārsta apstiprināta diagnoze (piemēram, celiakija, cukura diabēts, pārtikas alerģija vai nepanesība), kuras dēļ nepieciešama uztura korekcija, izglītojamam tiek nodrošināta atbilstoša ēdināšana saskaņā ar ārstniecības personas (jāiesniedz ārsta izdota izziņa) rakstiskiem norādījumiem. Līdz ar to, vecākam ir jāinformē izglītības iestādes vadība un personāls, ka izglītojamam ir nepanesamība uz atsevišķiem produktiem un izglītības iestāde nodrošinās ēdienu, kas nekaitē izglītojamā veselībai.

Piedalāmies programmā “Piens un augļi skolai”. Šī ir iespēja bērniem bez maksas trīs reizes mācību nedēļā saņemt gan piena produktus, gan augļus un dārzeņus. Skolai ir noslēgti līgumi par produktu piegādi:  SKOLAS AUGLIS - ZS "Svitkas", SKOLAS PIENS - AS "Straupes piens".

20 ēdieni un receptes saldākam miegam. Ko ēst vakariņās, lai ...
                                         ĒDINĀŠANAS IZMAKSAS

PIRMSSKOLA:

Brokastis   EUR 1.00

Pusdienas EUR 1.50

Launags    EUR 1.00

PAMATSKOLA:

Brokastis   EUR 1.00

Pusdienas EUR 2.30

Launags   EUR  1.00

Pamatojoties uz 2012.gada 13.marta Ministru kabineta noteikumiem Nr.172 “Noteikumi par uztura normām izglītības iestāžu izglītojamiem, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem un ārstniecības iestāžu pacientiem” ar kuriem variet iepazīties šeit                           Ar uzturvērtību tabulām variet iepazīties šeit

NEDĒĻAS ĒDIENKARTE NO 12. LĪDZ 16. APRĪLIM

NEDĒĻAS    DIENA     / ĒDIENREIZE PIRMDIENA, 12. APRĪLIS OTRDIENA, 13.APRĪLIS TREŠDIENA, 14. APRĪLIS CETURTDIENA, 15. APRĪLIS PIEKTDIENA, 16. APRĪLIS
BROKASTIS Auzu pārslu biezputra ar ievārījumu (A01, A07) Saldskābmaize ar vārīto desu (A01, A07, A03) Tēja Mannas biezputra ar sviestu (A01, A07) Sviestmaize ar pastēti (A01, A03, A07)
Kakao (A07)
Rīsu pārslu biezputra ar ievārījumu (A01, A07) Sviestmaize ar sieru (A01, A07)
Miežu kafija ar pienu (A07)
Miežu pārslu biezputra ar sviestu (A01, A07) Sviestmaize ar tomātu (A01, A07)
Tēja ar medu
Karstmaize ar sieru (A01, A07) Jogurtiņš (A07)
Tēja
PUSDIENAS Makaroni ar malto gaļu (A01) Uzpūtenis ar pienu (A07) Kartupeļu – pupiņu zupa Skābs krējums (A07) Rupjmaize (A01) Pankūkas ar ievārījumu (A01, A07) Piens (A07) Vārīti kartupeļi Vistas gaļas šķiņķītis Krējuma – tomātu mērcīte (A07) Marinēti ķirbji Sulas dzēriens Svaigu kāpostu zupa Skābs krējums (A07) Rupjmaize (A01) Sulas ķīselis ar biezpienu un smiltsērkšķiem Sakņu sautējums Skābs krējums (A07) Rupjmaize (A01) Biezpiena pončiki (A07, A01)
Sulas – citronu dzēriens
LAUNAGS Piena – rīsu zupa ar rozīnēm (A01, A07) Sviestmaize ar vistas ruleti (A01, A07, A03) Rūjienas salāti (A07) Sviestmaize (A01, A07) Sulas dzēriens Makaronu – piena zupa (A01, A07) Saldskābmaize (ar zivju konservu (A01, A04, A07) Vārīti – cepti kartupeļi Vistas gaļas nagetiņi (A01)
Vitamīnu mērcīte (A07) Sulas dzēriens
Smalkmaizīte (A01)
Tēja

Apstiprināta ēdienkarte (oriģināls) un alergēnu saraksts atrodas pie ziņojumu dēļa skolā (2.st.) un pirmsskolā.

Alergēnu kodu apraksts.

Valsts piešķirtais līdzfinansējums skolēnu ēdināšanai (1.- 4. klase) - 1.42 EUR/dienā .
Valmieras pilsētas pašvaldība piešķir atlaides daudzbērnu ģimeņu bērniem, 30% (daļējai pusdienu maksas segšanai.)
Valmieras pilsētas pašvaldība piešķir pabalstus bērniem ar invaliditāti, 100% ēdināšanas maksas segšanai.

Kocēnu novada pašvaldība, bērnam ar invaliditāti, piešķir 100% ēdināšanas atlaidi. Burtnieku novada pašvaldība, bēnriem piešķir atlaides ēdināšanas pakalpojumam.

Par visu atlaižu piešķiršanu, bērnu vecākiem, jāvēršas ar iesniegumu pašvaldības sociālajā dienestā, lai saņemtu atlaidi.