Izglītības iestādē izglītojamo ēdienkarte tiek sastādīta ievērojot ēdināšanas noteikumos paredzētās nedēļas normas. Tā tiek sabalansēta atbilstoši izglītojamā vecumam. Ēdienkartē atbilstoši normām ir ierobežots cukura un sāls patēriņš. Ēdiens tiek gatavots izmantojot pēc iespējas vairāk ekoloģiski audzētus produktus. Ja izglītojamam ir ārsta apstiprināta diagnoze (piemēram, celiakija, cukura diabēts, pārtikas alerģija vai nepanesība), kuras dēļ nepieciešama uztura korekcija, izglītojamam tiek nodrošināta atbilstoša ēdināšana saskaņā ar ārstniecības personas (jāiesniedz ārsta izdota izziņa) rakstiskiem norādījumiem. Līdz ar to, vecākam ir jāinformē izglītības iestādes vadība un personāls, ka izglītojamam ir nepanesamība uz atsevišķiem produktiem un izglītības iestāde nodrošinās ēdienu, kas nekaitē izglītojamā veselībai.

Piedalāmies programmā “Piens un augļi skolai”. Šī ir iespēja bērniem bez maksas trīs reizes mācību nedēļā saņemt gan piena produktus, gan augļus un dārzeņus. Skolai ir noslēgti līgumi par produktu piegādi:  SKOLAS AUGLIS - ZS "Svitkas", SKOLAS PIENS - AS "Straupes piens".

20 ēdieni un receptes saldākam miegam. Ko ēst vakariņās, lai ...
                                         ĒDINĀŠANAS IZMAKSAS

PIRMSSKOLA:

Brokastis   EUR 1.00

Pusdienas EUR 1.50

Launags    EUR 1.00

PAMATSKOLA:

Brokastis   EUR 1.00

Pusdienas EUR 2.30

Launags   EUR  1.00

Pamatojoties uz 2012.gada 13.marta Ministru kabineta noteikumiem Nr.172 “Noteikumi par uztura normām izglītības iestāžu izglītojamiem, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem un ārstniecības iestāžu pacientiem” ar kuriem variet iepazīties šeit                           Ar uzturvērtību tabulām variet iepazīties šeit

NEDĒĻAS ĒDIENKARTE NO 19. LĪDZ 23. JŪLIJAM

NEDĒĻAS    DIENA     / ĒDIENREIZE PIRMDIENA, 19. JŪLIJS OTRDIENA, 20. JŪLIJS TREŠDIENA, 21. JŪLIJS CETURTDIENA, 22. JŪLIJS PIEKTDIENA, 23. JŪLIJS
BROKASTIS Mannas biezputra ar ievārījumu (A01, A07) Sviestmaize (A01, A07) Tēja Vārīta ola (A03) Sviestmaize (A01, A07) Gurķi ar skābu krējumu (A07)
Tēja
Ceptas siermaizītes ar desu (A01, A07) Kakao (A07) Auzu pārslu biezputra ar sviestu (A01, A07) Sviestmaize ar pastēti (A01, A03) Biezpiena desertiņš (A07) Sviestmaize ar tomātu (A01, A07)
PUSDIENAS Vārīti – cepti kartupeļi Cūkgaļas kotlete (A01, A03) Krējuma mērce (A01, A07)
Biešu salāti (A07) Sulas dzēriens
Rasoļņiks (A01) Skābs krējums (A07) Sulas ķīselis ar saldo biezpienu (A07) Kartupeļu – pupiņu zupa (A01, A07) Rupjmaize (A01) Rabarberu uzpūtenis ar pienu (A01, A07) Kartupeļu – putraimu biezputra ar cūkgaļu (A01, A07) Kefīrs (A07) Saldskābmaize (A01)
Auglis
Svaigu kāpostu zupa Rupjmaize (A01) Augļu salāti ar jogurtu (A07)
LAUNAGS Piena – auzu pārslu zupa (A01, A07) Sviestmaize ar kausētu sieru (A01, A07) Vārīti makaroni (A01) Vistas nageti (A03) Vitamīnu mērcīte (A07)
Piens (A07)
Kartupeļu pankūkas (A01) Skābs krējums (A07)
Piens (A07)
Piena – makaronu zupa (A01, A07) Sviestmaize ar biezpienu (A01, A07) Smalkmaizīte (A01)
Sula

Apstiprināta ēdienkarte (oriģināls) un alergēnu saraksts atrodas pie ziņojumu dēļa skolā (2.st.) un pirmsskolā.

Alergēnu kodu apraksts.

Valsts piešķirtais līdzfinansējums skolēnu ēdināšanai (1.- 4. klase) - 1.42 EUR/dienā .
Valmieras pilsētas pašvaldība piešķir atlaides daudzbērnu ģimeņu bērniem, 30% (daļējai pusdienu maksas segšanai.)
Valmieras pilsētas pašvaldība piešķir pabalstus bērniem ar invaliditāti, 100% ēdināšanas maksas segšanai.

Kocēnu novada pašvaldība, bērnam ar invaliditāti, piešķir 100% ēdināšanas atlaidi. Burtnieku novada pašvaldība, bēnriem piešķir atlaides ēdināšanas pakalpojumam.

Par visu atlaižu piešķiršanu, bērnu vecākiem, jāvēršas ar iesniegumu pašvaldības sociālajā dienestā, lai saņemtu atlaidi.